EKOTOPFILM - ENVIROFILM 2017  Enviromagazin 4/2016
Enviroportál Enviromagazín Program obnovy dediny Európsky dohovor o krajine EIF Správa o stave ŽP Green Mountain Ekologická stopa  GPP  EnviroOtázniky  Enviroza Zelený Svet  GeoMinimum SlovakAid INSPIRE SnapSEE  Voda je život Operačný program Životné prostredie  Projekty SAŽP spolufinancované EÚ/ERDF, KF Life    WE MAPS  Environmentálny fond Nový zákon

Prečo sa prihlásiť do súťaže Dedina roka

autor:  SAŽP, 28.03.2017,  zobrazené 335 krát

Slovenská agentúra životného prostredia a Spolok pre obnovu dediny vás pozývajú na semináre Prečo sa prihlásiť do súťaže Dedina roka.

V poradí už 9. ročník súťaže Dedina roka bol vyhlásený 21. marca 2017. Ak sa chcete zapojiť do súťaže a stihnúť termín uzávierky, 28. apríl 2017, príďte sa informovať, inšpirovať a aj poradiť. Viac informácií vrátane termínov seminárov nájdete v pozvánke.

Súťaž Dedina roka je súťažou slovenských obcí, ktorej hlavnou myšlienkou je zachovanie tváre a duše dediny. Zúčastneným obciam umožňuje prezentovať celú škálu aktivít, ktoré sa na vidieku odohrávajú a upozorňuje na to, že vidiecky priestor je podstatnou a nezanedbateľnou súčasťou územia Slovenska. Zúčastniť sa jej môže každá obec SR bez štatútu mesta, ktorá dokáže prezentovať vynikajúce a príkladné aktivity a iniciatívy uskutočnené v procese obnovy dediny a v zmysle princípov udržateľného rozvoja vidieka. Impulz na prihlásenie do súťaže môže dať obci ktorýkoľvek obyvateľ Slovenska.

 


< Späť

Facebook