Súťažíme o titul NAJATRAKTÍVNEJŠÍ ZAMESTNÁVATEĽ 2023

Súťažíme o titul NAJATRAKTÍVNEJŠÍ ZAMESTNÁVATEĽ 2023

Slovenská agentúra životného prostredia (SAŽP) bola tento rok opäť nominovaná medzi 20 finalistov ankety Najatraktívnejší zamestnávateľ pre rok 2023 v kategórii Štátna a verejná správa. Hlasovanie prebieha do 31. decembra 2023.

Najatraktívnejší zamestnávateľ je prestížna anketa, ktorú vyhlasuje spoločnosť Profesia. Jej cieľom je priniesť reálny pohľad uchádzačov i potenciálnych zamestnancov na Slovensku na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. Jednoducho zverejniť rebríček zamestnávateľov, ktorí dokážu ľudí na Slovensku osloviť svojím férovým prístupom k zamestnancom a prostredím, ktoré pre svojich ľudí vytvárajú.

SAŽP sa v tejto ankete v kategórií Štátna a verejná správa v roku 2022 umiestnila na 10. mieste a v roku 2021 na 3. mieste.

 

V ankete Najzamestnávateľ je prioritou transparentnosť hlasovania a skutočná miera atraktivity zamestnávateľa. Víťaz je hodnotený na základe 4 kritérií:

  • umiestnenie v nominačnom liste
  • employer branding aktivity
  • hlasy od interných zamestnancov
  • hlasy od verejnosti

 

Hlasovať za SAŽP môže verejnosť tu: https://www.najzamestnavatel.sk/nominated-companies/slovenska-agentura-zivotneho-prostredia

Za každý hlas ďakujeme!

 

Vytlačiť